location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

مایع سفید کننده لینکس

مایع سفید کننده یک عامل شیمیایی است که برای فرآیند اکسیداسیون جهت حفظ رنگ سفید لباس، سفید کردن پارچه ها، ضدعفونی کردن سطوح، حمام، توالت، آشپزخانه و … استفاده می شود.
 
جهت ارتباط با اطلس وش با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید
02632222110 - 02632223110

از ویژگی های مایع سفید کننده می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مایع سفید کننده در دو نوع سفید کننده کلر و سفید کننده اکسیژن یافت می شود.
مایع سفید کننده موجب از بین رفتن باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها می شود.
مایع سفید کننده لکه های بزرگ را به لکه های کوچک بدون رنگ تبدیل می کند(به اصطلاح رنگ پارچه را می برد) حال اگر با شوینده مناسب و در ماشین لباسشویی آن را بشوییم، لکه های بی رنگ نیز شسته می شوند.
سفید کننده برای پاک کردن لکه از روی لباس های سفید کاربرد بسیاری دارد.
از سفید کننده بعنوان یک ماده ضدعفونی کننده برای تمیز کردن حمام، سرویس بهداشتی، کابینت های فلزی، قفسه ها و … استفاده می شود.
مایع سفید کننده در آب گرم بهترین تاثیر را روی لباس ها می گذارد.
تاثیر و قدرت پاک کنندگی و ضد عفونی کنندگی مایع سفید کننده پس از گذشت زمان طولانی مدت از بین می رود. البته این موضوع به این معنی نیست که دیگر تماس و برخورد با آن مضر نیست ولی خاصیت گند زدایی و پاک کنندگی خود را از دست می‌دهد. هنگام شستشو همانند آب است و تاثیر به خصوصی بر روی لباس ها نمی گذارد.
مایع سفید کننده لینکس تولید شده در شرکت اطلس وش با داشتن بهترین ویژگی های یک مایع سفید کننده، قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.

فروش مواد شوینده

مایع سفید کننده لینکس