location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

پاک کننده سطوح آنتی باکتریال لینکس

پاک کننده سطوح ازجمله وسایل لازم در خانه‌تکانی و تمیزکاری منزل است. انتخاب پاک‌کننده باکیفیت و همه‌فن‌حریف می‌تواند کارهای شما را تسهیل کرده و موجبات رضایت شما از تمیز کردن منزل را فراهم آورد.
با انتخاب یک پاک‌کننده مناسب، خانه‌ای به ‌دوراز هرگونه آلودگی و لکه خواهید داشت. نکته مهم در مورد انتخاب این محصولات آن است که آنها را از میان محصولات برندی انتخاب کنید که انتظارات شما را به‌خوبی برآورده کند.
پاک کننده سطوح آنتی باکتریال لینکس از بهترین محصولات شرکت اطلس وش می باشد که یک شوینده بسیار خوب برای سطح کاشی و سرامیک است و می تواند سرسخت ترین لکه ها و آلودگی ها را پاک کرده و با ضد عفونی سطح تمامی میکروب ها را نیز از بین ببرد. این محصول با فرمولاسیونی قوی و موثر به عمق لکه ها و آلودگی ها نفوذ کرده و به راحتی آن ها را از روی سطوح پاک می کند و در کوتاه ترین زمان درخشندگی را به سطوح برمی‌گرداند.
 
جهت ارتباط با اطلس وش با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
02632222110 - 02632223110 

از مزایای پاک کننده سطوح آنتی باکتریال لینکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
از بین بردن ۹۹.۹ درصد میکروب ها و باکتری های بیماری زا
پاک کننده موثر لکه ها و جرم سطوح
درخشان و براق کننده سطوح کاشی و سرامیکی
ایجاد حس طراوت و تازگی با رایحه های مطبوع
پاک کننده سطوح آنتی باکتریال لینکس در رایحه های لیمو، گل یاسمن، کاج، آکوا و اسطوخودوس تولید می شود و به بازار عرضه می گردد.

فروش مواد شوینده

پاک کننده سطوح آنتی باکتریال لینکس