location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

پودر لباسشویی پورکس

مواد پاک کننده لباسشویی و یا پودر لباسشویی به نوعی مواد شوینده و تمیز کننده محسوب میشوند که برای تمیز کردن انواع لباس به کار می روند. مواد شوینده لباسشویی هم به صورت مایع و هم به صورت پودری تولید می شوند اما مواد شوینده پودری از نظر حجم دو برابر بیشتر از مایعات به فروش می رسند.
در واقع پودر های شستشو رایج ترین مواد شوینده برای شستن لباس ها می باشند.

پودرلباسشویی مناسب شستشوی لباس

در ایران شرکت‌های مختلف شوینده در حال رقابت با یکدیگر هستند و برندهای مختلفی نیز وجود دارد. اما پودر مناسب لباسشویی چه نوع پودری است؟
پودرها با توجه به ویژگی و استاندارد به پودرلباسشویی لباس‌های رنگی، لباس‌های کودک و لباس‌های سفید و...تقسیم می‌شوند. این پودرها که با توجه به کاربردشان و متناسب با پارچه و جنس و رنگ تولید می‌شوند به لباس آسیب نمی رسانند و باعث از بین بردن لکه‌های لباس می‌شوند، بدون اینکه صدمه ای به پارچه وارد شود. برای مثال پودر شستشوی لباس‌های سفید از پاک کنندگی قوی‌تری برخوردار هستند و درخشندگی بیشتری به لباس می‌دهند اما اگر برای این پارچه از پودر شستشوی نامناسبی استفاده شود باعث صدمه به لباس و پاک نشدن لکه می‌گردد.

 
   پودر لباسشویی پورکس

بهترین پودر لباسشویی؛ پورکس

پودر لباسشویی پورکس، از بهترین و مرغوب ترین پودر های شوینده لباسشویی به شمار می آید که در شرکت اطلس وش تولید می گردد. مجموعه اطلس وش با کیفیت بالای محصولات و درصد بالای رضایت مشتریان، بهترین نمایندگی فروش برند های مواد شوینده و همچنین صادر کننده برند پودر لباسشویی پورکس می باشد
از ویژگی های پودر لباسشویی پورکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مقرون به صرفه در قیمت و مصرف
حاوی ۸ آنزیم
دارای نرم کننده و ضد الکتریسیته
دارای سفید کنندگی و لکه بری عالی
بسته بندی ۱۰ کیلوگرمی
قابلیت باز شوندگی پودر در آب سرد
و قیمت فوق العاده خوب
رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی
عدم نیاز به نرم کننده به دلیل وجود نرم کننده در پودر
حلال بودن در آب
نرم کنندگی لباس
رایحه ای بی نظیر از گل های بهاری
اکتیو 10
قدرت پاک کنندگی بی نظیر
محافظ در برابر بافت لباس به همراه کف استاندارد
محافظ رنگ لباس حاوی دانه های صابون

فروش مواد شوینده