location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

مایع دستشویی آنتی باکتریال توفیری

مایع دستشویی از شوینده های بسیار محبوب می باشد که علاوه بر راحتی استفاده و حمل آسان، به دلیل داشتن شکل مایع و مرطوب کردن دست ها و تغذیه پوست، حس تمیزی بیشتری به دست ها می دهد. برای انتخاب یک مایع دستشویی مناسب در نظر گرفتن حفظ سلامتی دست ها بسیار اهمیت دارد. از این رو در تهیه یک مایع دستشویی مناسب باید مواردی را در نظر گرفت تا بتوان بهترین گزینه را برای پاک سازی دست ها به کار گرفت.
رطوبت رسانی مایع دستشویی و PH مناسب آن از عواملی است که باید در هنگام خرید مایع لباسشویی به آن دقت نمود.

علاوه بر این خاصیت آنتی باکتریال مایع لباسشویی سبب می شود که علاوه بر این که بیشتر باکتری ها و میکروب ها از روی دست پاک شوند، منجر به تشکیل لایه ای محافظ بر روی دستان شما می شود که اجازه رشد به باکتری های مضر را بر روی دست نمی دهد.
در واقع خاصیت آنتی باکتریال مایع لباسشویی سلاحی بسیار مناسب در برابر ویروس هاست که از چسبیدن ویروس به دست شما جلوگیری می کند.
مایع دستشویی آنتی باکتریال توفیری محصولی از شرکت اطلس وش می باشد که دارای بالاترین کیفیت و ساختار می باشد که در رایحه های آواکادو، لوندر (اسطوخودوس)، لیمو و عسل و آرگان تولید می گردد.
این مایع دستشویی توفیری با خاصیت آنتی باکتریال خود، ضد عفونی و محافظت کامل از پوست را برای دستان شما به همراه دارد. مایع دستشویی توفیری، چربی ها و آلودگی ها را از پوست دست شما به خود جذب کرده و آن ها از دور می کند.
این برند با عرضه محصولات جدید همواره به روز بوده و با ارائه محصولات متنوع در زمینه شوینده، مصرف کنندگان را از شر میکروب ها خلاص می کند.

فروش مواد شوینده

مایع دستشویی آنتی باکتریال توفیری