location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

ژل ضدعفونی کننده دست توفیری

ژل ضد عفونی کننده دست جزئی از مواد ضد عفونی کننده محسوب می شود که برای پاک کردن و تمیزی دست از مواد آلوده به کار می رود. ژل ضد عفونی کننده دست علاوه بر این که پاک کننده دست از آلودگی ها می باشد به صورت دست آسیبی نمی رساند و حساسیت ایجاد نمی کند.
این ژل دست دارای رایحه و بوی خوبی می باشد و از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه می باشد.

تمامی ژل های ضد عفونی کننده دست بر پایه الکل ساخته می شوند و برای از بین بردن ویروس ها و میکروب هایی که بر روی دست هستند به کار می روند. ژل ضد عفونی کننده به سرعت بر روی پوست دست خشک می شود و پس از آن نیازی به شستن دست با آب نیست.
ژل ضد عفونی کننده دست توفیری محصول شرکت اطلس وش از بهترین و پاک کننده ترین ژل های ضد عفونی می باشد که حاوی الکل بوده و با رایحه آلوئه ورا، جایگزین مناسبی جهت شست و شوی دست ها با آب و صابون می باشد.
الکل به کار رفته در این محصول ضدعفونی کننده طیف وسیعی از ویروس ها و باکتری هاست و بدون ایجاد حس چسبندگی، کمک به حفظ سلامتی می کند. استفاده از ژل ضدعفونی‌کننده دست در مواقعی که دسترسی ما به آب و صابون ممکن نیست بسیار مفید بوده و کمک می‌کند تا دست‌ها را از وجود انواع آلودگی‌ها و ویروس‌ها پاک کنیم و سبب انتشار آن‌ها به سایر اعضای بدن و به وجود آمدن انواع بیماری‌ها برای بدن نخواهد شد.
ژل ضدعفونی کننده دست توفیری
ژل ضد عفونی کننده دست توفیری برای پاک‌سازی دست‌ها استفاده می شود و بعد از استفاده از این ژل نیازی به آبکشی ندارید و در هر مکانی می‌توانید بدون نیاز به آب مورد استفاده قرار دهید.
ژل ضد عفونی کننده توفیری در حجم های 100 میلی گرم، 250 میلی گرم و 500 میلی گرم تولید می شود.
این ژل علاوه‌ بر خاصیت ضد میکروبی سبب مرطوب شدن و طراوت مناسب پوست دست شما نیز خواهد شد و برای همراه بودن شما ابعاد مناسبی دارد. برای خرید این نوع مواد ضدعفونی‌کننده حتماً دقت داشته باشید تا محصولات استاندارد و مورد تائید سازمان بهداشت را خریداری کنید تا دچار مشکلات پوستی و انواع بیماری‌های دیگر نشوید.

فروش مواد شوینده