location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

درباره اطلس وش

شرکت اطلس وش به کار البرز از 1400/01/29 با هدف توسعه کسب و کار در زمینه تولید و فروش بهترین مواد شوینده در شهر کرج ثبت شد و از این تاریخ شروع به فعالیت نمود. اطلس وش به همراهی موسسین مجموعه جناب آقای قاسم بهکارنیا مدیرعامل و جناب آقای فرید بهکارنیا نائیب رئیس هیئت مدیره و سرکار خانم فرح ناز افتخاری رئیس هیئت مدیره و سرکار خانم شروین قنبری عوض محمدی عضو هئیت مدیره موفق شد با اخذ مجوزهای مربوطه و عقد قرارداد های مختلف، به سرعت در کشور شناخته شود. و همچنین با دریافت سایر مجوزهای لازم از هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور، توانست فعالیت های خود را در زمینه خرده فروشی ماشین و لوازم اداری و خرده فروشی مواد شوینده و پاک کننده گسترش دهد.
جهت نظارت بر تولید محصولات شوینده، با توجه به نیاز جهانی به پاکیزگی و بهداشت فردی و همچنین در مواجهه با گسترش ویروس کرونا، مجموعه اطلس وش توانست با ثبت کردن برند شخصی خود در اداره ثبت علائم تجاری و همچنین کنترل بیشتر برروی این محصولات شوینده و بهداشتی، بازار آن ها را نیز گسترش دهد.
در حال حاضر مجموعه اطلس وش با تولید پودر شوینده منحصر به فرد خود، توانسته گام موثری در ایجاد جایگاهی ویژه در بازار پیدا نماید.


 
درباره اطلس وش