location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/02/29 - 13:37
كد :21

صادرات محصولات شوینده

صادرات مواد شوینده در چند سال اخیر روند افزایشی داشته است و با توجه به قابلیت های بالایی که کشور در تولید این گونه مواد دارد باعث شده است تا به یکی از بزرگ ترین و مهم ترین کشورهای تولید کننده مواد شوینده تبدیل شود.

صادرات محصولات شوینده

مجموعه اطلس وش که یکی از تولید کنندگان مواد شوینده با کیفیت و در دو برند توفیری و لینکس محسوب می شود، علاوه بر فروش بهترین محصولات شوینده در داخل کشور، در زمینه صادرات مواد شوینده نیز فعالیت می کند.
صادرات انواع محصولات شوینده این شرکت به کشورهای روسیه، ترکیه و عراق انجام می شود که این امر مهمی در صنعت محصولات شوینده کشور به حساب می آید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند صادرات محصولات شوینده مجموعه اطلس وش می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمائید.

 

صادرات محصولات شوینده

صادرات مواد شوینده

صادرات مواد شوینده در کشور یکی از امور مهم برای کارخانه های تولیدی محسوب می شود. علی الخصوص در دوره بیماری کرونا که نیاز جهانی به مواد شوینده مختلف بسیار شدت گرفت و افزایش تقاضا سبب شد که بحث صادرات مواد شوینده داغ شود.
از این حیث، مجموعه اطلس وش در جهت کمک به این امر، علاوه بر تولید و فروش محصولات شوینده و بهداشتی، در زمینه صادرات این محصولات فعال عمل کرده و بهترین محصولات شوینده را با کیفیت بالایی به خارج از کشور صادر نموده است.
منظور از مواد شوینده که برای شستشو و پاکیزگی به کار می رود، موادی هستند که انواع ذره های چربی و آلودگی ها را از اجسام مختلف پاک می کنند. کاربرد مواد شوینده در زندگی بسیار محسوس است.
در واقع تنوع محصولات شوینده سبب کاربرد گسترده آن ها در زندگی شده است. استفاده از مواد شوینده برای پاک کردن لکه ها و آلودگی ها از روی لباس و یا وسیله بسیار ضروری است. البته باید به این نکته اشاره کرد که مواد شوینده که در مصارف خانگی استفاده می شوند نباید دارای مواد شیمیایی خطرناک باشند زیرا ممکن است سبب مشکلات جدی شوند.

بررسی صادرات مواد شوینده 

بررسی صادرات مواد شوینده کشور ایران در حوزه مواد شوینده به کشورهایی از جمله روسیه، ترکیه و عراق این نتیجه را نشان می دهد که میزان تولید مواد شوینده و بهداشتی در کشور از نیاز بازار داخلی بیشتر است. از این رو صادرات این محصولات کمک شایانی به اقتصاد کشور می کند. 
مجموعه اطلس وش با فعال بودن در زمینه صادرات محصولات شوینده خود یکی از گردآورنده های چرخه اقتصاد کشور می باشد.
با توجه به بازار مناسبی که مواد شوینده در منطقه دارد و ظرفیت تولید داخل کشور، صنعت مواد شوینده می تواند یکی از صنایع مهم در زمینه صادرات غیر نفتی باشد. با بررسی های صورت گرفته می توان تخمین زد که عمده محصولاتی که به خارج از کشور صادر می شده به کشور روسیه می باشد که بازار بسیار مناسبی برای ارزآوری است.
به طور کلی می توان گفت صادرات مواد شوینده در چند سال اخیر روند افزایشی داشته است و با توجه به قابلیت های بالایی که کشور در تولید این گونه مواد دارد باعث شده است تا به یکی از بزرگ ترین و مهم ترین کشورهای تولید کننده مواد شوینده تبدیل شود.
در واقع کارخانجات مختلفی در سراسر کشور وجود دارند که در زمینه تولید و عرضه انواع گوناگون مواد شوینده مشغول به فعالیت می باشند و به همین دلیل امکان صادرات مواد شوینده به کشورهای همسایه و سایر نقاط جهان وجود دارد.

فروش مواد شوینده