location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

مرکز فروش پودر لباسشویی پورکس در ایران

مجموعه اطلس وش بهکار البرز بهترین مرکز فروش پودر لباسشویی پورکس در ایران، می باشد. پودر لباسشویی پورکس یک محصول انحصاری در این مجموعه محسوب می شود که با دارا بودن بهترین کیفیت، در زمره بهترین پودر های شوینده قرار دارد.
فروش پودر لباسشویی پورکس به صورت عمده کیلویی و یا بسته بندی های کوچکتر در بازار عرضه می گردد. جهت خرید عمده این محصول برای مراکز فروشگاهی خود می توانید با کارشناسان فروش اطلس وش تماس گرفته و پودر لباسشویی پورکس را با قیمت مناسبی خریداری نمائید.

فروش پودر لباسشویی پورکس

مجموعه اطلس وش علاوه بر فروش پودر لباسشویی پورکس در ایران، این محصول را به کشورهای همسایه نیز صادر می کند. کیفیت بالای این محصول در تمیزی و پاکیزگی که بر روی البسه به جای می گذارد، این محصول را در رده پودر های لباسشویی پر فروش قرار داده است.
در ادامه با ویژگی های این محصول آشنا خواهید شد.

 
مرکز فروش پودر لباسشویی پورکس در ایران
 

پودر لباسشویی پورکس

پودر لباسشویی پورکس، از بهترین و مرغوب ترین پودر های شوینده لباسشویی به شمار می آید که در شرکت اطلس وش تولید می گردد. مجموعه اطلس وش با کیفیت بالای محصولات و درصد بالای رضایت مشتریان، بهترین نمایندگی فروش برند های مواد شوینده و همچنین صادر کننده برند پودر لباسشویی پورکس می باشد
از ویژگی های پودر لباسشویی پورکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مقرون به صرفه در قیمت و مصرف
حاوی ۸ آنزیم
دارای نرم کننده و ضد الکتریسیته
دارای سفید کنندگی و لکه بری عالی
بسته بندی ۱۰ کیلوگرمی
قابلیت باز شوندگی پودر در آب سرد
و قیمت فوق العاده خوب
رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی
عدم نیاز به نرم کننده به دلیل وجود نرم کننده در پودر
حلال بودن در آب
نرم کنندگی لباس
رایحه ای بی نظیر از گل های بهاری
اکتیو ۱۰
قدرت پاک کنندگی بی نظیر
محافظ در برابر بافت لباس به همراه کف استاندارد
محافظ رنگ لباس حاوی دانه های صابون
به طور کلی می توان عنوان کرد که پودر های لباسشویی دارای ویژگی ها و ساختاری هستند که با توجه به کاربردشان، آسیبی به پارچه وارد نمی کنند و فقط در جهت تمیزی و از بردن لکه های پارچه فعالیت می کنند. در واقع هیچ چیز مانند پودر لباسشویی برای از بین بردن لکه ها مناسب نیست. 

تهیه پودر لباسشویی پورکس

برای تهیه پودر لباسشویی پورکس در بسته بندی های کیلویی و یا جعبه ای می توانید از طریق فروش مستقیم مجموعه اطلس وش اقدام نمائید. این مجموعه با فراهم نمودن خریدی راحت برای مشتریان، محصولات مواد شوینده خود را به صورت عمده و جزئی به فروش می رساند و با صادر کردن این محصولات به خارج از ایرانف گام مهمی در صنعت مواد شوینده ایران برداشته است.

فروش مواد شوینده