location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

مایع لباسشویی پورکس

از دیگر محصولات شرکت اطلس وش می توان به مایع لباسشویی پورکس اشاره کرد که کارایی فوق العاده ای دارد. این محصول با دارا بودن کیفیت بالا و درجه یک، بسیار مقرون به صرفه است.
از دیگر ویژگی های این مایع لباسشویی، می توان به قابلیت نرم کنندگی بالا، ضد حساسیت، تثبیت کننده رنگ لباس و ایجاد کف مناسب همراه با غلظت عالی اشاره کرد.
مایع لباسشویی پورکس به صورت اقتصادی در حجم 10 لیتری در بازار به فروش می رسد.
مایع لباسشویی این برند در انواع تیره شوی، رنگین شوی و سفید شوی می باشد که برای شستن لباس های تفکیک شده بسیار عالی است.
به طور کلی مایعات لباسشویی حاوی مواد پاک کننده ملایم می باشد، از این رو نمی توان از آن ها برای شستشوی لباس های بسیار چرک و کثیف استفاده نمود. مایعات لباسشویی قادرند از البسه و بافت پارچه در شستشو های مکرر مراقبت نمایند. همچنین پخش آسان، عدم ایجاد لک و سفیدک بر روی البسه و جلوگیری از جذب گرد و  غبار، از دیگر ویژگی های مایع لباسشویی به شمار می رود.
مایع لباسشویی پورکس با تنوع در رنگ و بسته بندی و کارایی مناسب حتی در آب سرد و همچنین دوستدار بودن محیط زیست، از مواد شوینده پر کاربرد به شمار می روند.
مایع لباسشویی پورکس ده لیتری با غلظت بسیار بالا، قیمت مناسب و به صرفه، کیفیت عالی و درجه یک قیمت مناسبی دارد که توسط مجموعه اطلس وش عرضه می شود.

فروش مواد شوینده

مایع لباسشویی پورکس