location کرج، میدان شهدا، خیابان مانی، نبش خیابان میرزایی (فروغی)، پلاک 92، ساختمان فانوس، طبقه همکف، واحد 2 کد پستی 3153843665
mob 02632222110    02632223110

 

 

فروش مواد شوینده

فروش مواد شوینده در تنوع بالا با برند های لینکس، توفیری، پورکس و برند جدید پینگوئینو در مجموعه اطلس وش با کیفیت بالایی در بازار عرضه می شود.
در مورد شوینده ها می توان گفت موادی هستند که ذرات آلودگی و چربی ها را از روی اجسام مختلف و البسه پاک می کنند. شوینده ها انواع مختلفی دارند.
در واقع ماده شوینده، یک سورفکتانت یا ترکیبی از آن است که در محلول های رقیق قابلیت پاک کنندگی دارد.
اکثر شوینده‌ها حاوی 5 درصد سورفاکتانت فعال، آب و مواد نگه‌دارنده هستند. این ترکیبات باعث تمیزی بیشتر لباس‌ها می‌شود.
اطلس وش به عنوان تولید کننده مواد شوینده، با تغییر غلظت مواد اولیه سعی در تولید محصولاتی قوی‌تر و موثرتر برای از بین بردن لکه‌ها و آلودگی‌ها دارد.
مجموعه اطلس وش نمایندگی فروش محصولات شوینده می باشد و از بهترین تولید کننده ها در زمینه محصولات شوینده و بهداشتی است که با حفظ کیفیت در انواع محصولات خود، در زمینه تولید و پخش محصولات شوینده فعال عمل می کند و سعی در توسعه کسب و کار و افزایش راندمان تولید محصولات شوینده برند های خود کرده است.

 
فروش مواد شوینده

خرید مستقیم مواد شوینده

مصرف کنندگان و فروشگاه ها می توانند با کسب اطلاعات و هماهنگی با مجموعه اطلس وش، خرید مستقیم انواع مواد شوینده را از کارخانه داشته باشند. خرید مستقیم مواد شوینده از کارخانه سبب می شود که محصولات با قیمت مناسبی خریداری شود که این امر بسیار به سود مصرف کنندگان محسوب می شود.
می توان عنوان کرد که بهترین نوع مواد شوینده آن است که بتواند آلودگی ها را پاک کند و موجب ضد عفونی کردن و تمیزی محیط و اجسام و... شود. اکثر کارخانه های تولید مواد شوینده برای رفاه حال مشتری و سهولت در امر خرید، امکان خرید مستقیم مواد شوینده از درب کارخانه را فراهم نموده اند.
علاوه بر این، کارخانه های تولیدی با اعطای نمایندگی فروش در شهرها و حتی کشور های مختلف به متقاضیان، این امر را سبب می شوند که فروشگاه ها بتوانند به راحتی از مراکز نمایندگی مواد شوینده مورد نظر خود را تهیه کنند و علاوه بر خریدی راحت و آسوده، از قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن بهره مند گردند.